TAKMИЧЕЊА – СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА
ОПШТИНСКИ НИВО
ПЕТИ РАЗРЕД
- Даница Стаменовић, наставник Данка Нововић, ПРВО МЕСТО
- Филип Виденовић, наставник Милена Богићевић, ДРУГО МЕСТО
- Милош Здравковић, наставник Милена Богићевић, ДРУГО МЕСТО
- Вељко Јанковић, наставник Љиљана Симић, ДРУГО МЕСТО
- Софија Панић, наставник Милена Богићевић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Немања Петровић, наставник Данка Нововић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Милица Перовић, наставник Ивона Ђукић, ТРЕЋЕ МЕСТО
ШЕСТИ РАЗРЕД
- Лена Гавриловић, наставник Ана Крунић, ПРВО МЕСТО
- Андреа Вељовић, наставник Ана Крунић, ДРУГО МЕСТО
- Коста Марковић наставник Ана Крунић, ДРУГО МЕСТО
- Кристина Недељковић, наставник Ана Крунић, ДРУГО МЕСТО
- Николина Нанић, наставник Ана Крунић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Јана Жаркић, наставник Јелена Крунић, ТРЕЋЕ МЕСТО
СЕДМИ РАЗРЕД
- Петра Перишић, наставник Ана Крунић, ПРВО МЕСТО
- Јана Јевтић, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Слобода Дубљанин, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Огњен Николов, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Лука Зечевић, наставник Јелена Ђурић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Јован Милосављевић, наставник Ана Крунић, ТРЕЋЕ МЕСТО
ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ
ПЕТИ РАЗРЕД
- Вељко Јанковић, наставник Љиљана Симић, ПРВО МЕСТО
- Даница Стаменовић, наставник, Данка Нововић, ДРУГО МЕСТО
- Немања Петровић, наставнк Данка Нововић, ДРУГО МЕСТО
- Филип Виденовић, наставник Милена Богићевић, ТРЕЋЕ МЕСТО
ШЕСТИ РАЗРЕД
- Андреа Вељовић, наставник Ана Крунић, ПРВО МЕСТО
- Јана Жаркић, наставник Јелена Ђурић, ПРВО МЕСТО
- Кристина Недељковић, наставник Ана Крунић, ПРВО МЕСТО
- Лена Гавриловић, наставник Ана Крунић, ДРУГО МЕСТО
- Коста Марковић, наставник Ана Крунић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Николина Нанић, наставник Ана Крунић, ТРЕЋЕ МЕСТО
СЕДМИ РАЗРЕД
- Јана Јевтић, наставник Јелена Ђурић, ПРВО МЕСТО
- Огњен Николов, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Петра Перишић, наставник Ана Крунић, ДРУГО МЕСТО
- Слобода Дубљанин, наставник Јелена Ђуурић, ДРУГО МЕСТО
РЕПУБЛИЧКИ НИВО
СЕДМИ РАЗРЕД
- Огњен Николов, наставник Јелена Ђурић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Слобода Дубљанин, наставник Јелена Ђурић, ТРЕЋЕ МЕСТО
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА
ОПШТИНСКИ НИВО
- Лука Зечевић, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Слобода Дубљанин, наставник Јелена Ђурић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Јана Јевтић, наставник Јелена Ђурић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Миња Добријевић, наставник Јелена Ђурић, ТРЕЋЕ МЕСТО
- Наталија Марић, наставник Ана Крунић, ТРЕЋЕ МЕСТО
ГРАДСКИ НИВО
- Слбода Дубљанин, наставник Јелена Ђурић, ПРВО МЕСТО
- Лука Зечевић, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Јана Јевтић, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Наталија Марић, наставник Ана Крунић, ДРУГО МЕСТО
РЕПУБЛИЧКИ НИВО
- Слобода Дубљанин, наставник Јелена Ђурић, ДРУГО МЕСТО
- Лука Зечевић, наставник Јелена Ђурић, ТРЕЋЕ МЕСТО