Тумачење афоризама у ,,Горском вијенцу “

Ученици 8/1 уприличили су  овог тмурног понедељка 9.11.2020. занимљив  угледни час  на тему : Тумачење афоризама у ,,Горском вијенцу “    Петра  II  Петровића Његоша  и корисно повезали знања историје  језика књижевности и историје . Уверљивим казивањем  Јана Антонић  и Уна Радивојев  оправдале  су  ,,титуле професора “ позајмљене им за ову прилику .  Сви њихови другари   као ученици заслужују похвале .

Часу су присуствовали  директорка  школе Данијела Чоловић  ,  Јелена Шипка, педагог школе  . Игор Стојановић , специјални педагог , Иван Пузовић , одељењски старешина , Марија Латиновић  професор историје  и Милица Миљојковић  професор енглческог језика.

Ивона Ђукић , професор српског језика и књижевности