Општинско такмичење из српског језика

Општинско такмичење из српског језика одржано је 18.3.2017. од 10,00 у Основној школи ,,Бранислав Нушић“.Ученици V-VII разреда наше школе учествовали су и постигли значајне резултате: Шаботић Денис, уч V/3 освојио је друго место са 18 поена и стекао право учешћа на Градском такмичењу.

Значајни су нам и вредни резултати Марјановић Драге, ученице V/1 са 15 поена као и Перовић Елене,ученице V/2 која је освојила 12 поена. Наши шестаци били су својим друговоима пример и узор, па је тако Игњатовић Теодора освојила 14 поена, Марјановић Петар, ученик VI/1 освојио 13 поена, Дубљанин Јанко, VI/2 остварио је 11 поена колико је имао и Данић Михајло, VI/1. Њихови другари, ученици седмог разреда Крајачић Денис са 12 и Тегелтија Теодора са 10 поена били су као и сви такмичари достојни представници лепе речи и језичке културе неговане у нашој школи.

О њиховом дружењу говоре и ова слика.

Свим такмичарима честитамо на постигнутим резултатима

и очекујемо да и надаље буду успешни …

Наставнице српског језика

Данка, Ана и Ивона