УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2022/2023. ГОДИНЕ

Упис ученика у први разред основне школе обавиће се  се у периоду од 1. априла до 31. маја 2022. године у секретаријату школе. Истог дана ће педагог или психолог извршити тестирање ученика у складу са заказаним термином.

У први разред 1. септембра 2022. године према Закону о основном образовању и васпитању полазе деца рођена од 01.03.2015. до 28.02.2016. године.

Информација о датуму приступа родитеља на апликацију еЗаказивање термина за упис и тестирање детета, како би заказали термин за упис и тестирање електронским путем и свака друга информација у вези са уписом у први разред биће пострављена на сајт школе.

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ