Резултати “Мислише”

У нашој школи, као и широм Србије, 11. марта 2021. године одржано је такмичење “Мислиша 2021” у организацији Математичког друштва “Архимедес”.  

Својим знањем истакли су се ученици  наше школе:

Први разред

Виденовић Борис –I награда

Косовић Растко- II награда

Миловановић Урош -III награда

Милошевић Коста- III награда

Алемпијевић Нађа-похвала

Вучићевић Матија-похвала

Гојковић Теодора-похвала

Милинковић Матеја –похвала

Ћосић Нада-похвала

Други разред

Дробац Љубица- I награда

Јовановић Давид- I награда

Потпарић Балша- I награда

Варинац Вишња – II награда

Вукадиновић Нина II награда

Димитријевић Вера-II награда

Ерјавец Маша- II награда

Зељић Максим- II награда

Минић Стефан- II награда

Мостарац Сара– II награда

Ћосић Раде II награда

Вељовић Реља – III награда

Добродолац Магдалена- III награда

Клашња Грегор- III награда

Ковачевић Лана- III награда

Петковић Милош- III награда

Петровић Марко- III награда

Ћилерџић Војин- III награда

Цветковић Миа- III награда

Шобић Милица- III награда

Алимпијевић Ђина-похвала

Богдановић Филип –похвала

Брајовић Вук-похвала

Васић Елена-похвала

Грковић Богдан-похвала

Давидовић Лена-похвала

Дамљановић Теодора-похвала

Даниловић Дуња-похвала

Ђокић Ана-похвала

Ђорђевић Ана-похвала

Ђорђевић Стефан-похвала

Ђуричић Анђелија-похвала

Зељић Михаило-похвала

Каличанин Теодора-похвала

Мацић Јован-похвала

Николић Михаило-похвала

Симуновић Дуња-похвала

Симић Итана-похвала

Трајковић Јован-похвала

Трећи разред

Александрић Виктор I награда

Динчић Мирослав II награда

Минић Растко II награда

Стојановић Андреј II награда

Ракић Лазар III награда

Тишма Кристина- III награда

Томашевић Теодора-похвала

Голубовић Симона-похвала

Ђуричић Алекса-похвала

Милошевић Аница-похвала

Милошевић Лена -похвала

Митровић Никола-похвала

Николић Алекса-похвала

Орлић Хелена-похвала

Перишић Станислава-похвала

Пљакић Бојана-похвала

Четврти разред

Бојановић Лука II награда

Вељић Игор III награда

Марашевић Петар- III награда

Стаменовић Даница III награда

Аврамовић Тара-похвала

Виденовић Филип-похвала

Лубовац Лука-похвала

Петровић Немања-похвала

Пушица Филип-похвала

Стамболић Сања-похвала

Тошић Душан-похвала

Пети разред

Ристић Вук- I награда

Поповић Маша II награда

Коматина Урош- III награда

Митрашиновић Урош- III награда

Николић Андреа- III награда

Племић Никола III награда

Вујовић Лана-похвала

Вуковић Анђела-похвала

Мићић Лазар-похвала

Радуловић Војин-похвала

Шести разред

Пршић Алекса I награда

Пешић Вук -II награда

Стојановић Миња- II награда

Јевтић Јана- III награда

Николов Вук -III награда

Перишић Петра -III награда

Племић Матија- III награда

Вучићевић Сава-похвала

Радовановић Вишња-похвала

Стојиљковић Михајло-похвала

Седми разред

Милашиновић Петар-похвала

Осми разред

Баљак Илијана-похвала

Координатор такмичења:Милена Џамић