Новогодишње расположење

У  сусрет веселом новогодишњем раположењу међу првима су кренули ученици 5/ 7 угледним  часом  на тему ,, Новогодишње расположење”“ . У петак , 24. 12 . 2021. за време трећег часа у поподневној смени, повезали су знања српског , енглеског и немачког  језика . Није изостала ни техничка инвентивност при прављењу коверата за честитке , резултат рада на часовима технике и технологије .

Правили су занимљиве и оригиналне новогодишње честитке којим ће наредних дана обрадовати своје другаре у школи .

Драги гости биле су учитељице Анђела и Андријана , наставник Зоран Богатиновић  и наставницe Анђелка Мирковић и Љиљана  Симић .

Наставнице српског , енглеског и немачког језика

Ивона , Милица и Наташа