Поштовани родитељи,
Као што сте упознати од сутра 17.3. ће се организовати онлине настава. Поред садржаја на РТСу, ученицима ће бити диступни и додатни садржаји на интернету. Потребно је да формирамо групе (преко Вибер-а или емаил-а) по одељењима како бисте правовремено добијали информације о садржајима и праћењу напредовања ученика. На сајту министарства www.rasporednastave.gov.rs  ће бити објављиване информације министарства о овом виду наставе.
Програм РТСа се може пратити и преко РТС Планета платформе. По одлуци министарства у школу није дозвољен улазак незапосленим лицима, те вас молимо да се јавите одељењском старешини уколико су вам потребне додатне информације. Надајмо се да ћемо што пре и што лакше превазићи новонасталу ситуацију.
Молимо вас за степљење и сарадњу, а нове информације ће вам бити благовремено прослеђене.