Твоје знање мења све

Старт новог циклуса програма посвећеног превенцији злоупотребе психоактивних супстанци

Почетак нове школске године увек је сигнал за интензивирање здравственоваспитног рада посвећеног деци и младима. Централно место у активностима Грaдског зaвoда зa jaвнo здрaвљe посвећеним овој популационој групи, годинама уназад представља координација, имплементација и праћење едукативног прoгрaма „Крeaтивни рaд сa учeницимa нa прeвeнциjи злoупoтрeбe психoaктивних супстaнци“, намењеног ученицима основних школа и њиховим наставницима.

Посебан печат одржаном семинару дало је гостовање ученика четвртог разреда ОШ “Данило Киш” са Вождовца, који су присутним полазницима представили финалне производе свог прошлогодишњег истраживачког и креативног рада. Извођењем оригиналне реп нумере и сјајног драмског приказа на тему штетности дрога, деца су својом енергијом и изузетним глумачким талентом на најлепши начин будуће едукаторе надахнули за предстојећи рад.

Одељење 4/2 и учитељица Диана Чумић