Свечани пријем првака

Школско звоно је јуче широм земље, означило почетак нове школске године. У препуној свечаној сали школе, под слоганом „Ура за велики почетак!“, изведена је пригодна приредба. Наступио је дечији хор млађих разреда; било је игре, песме, глуме, рецитација, а посебан печат приредби дали су водитељи. Све ово изведено је под „диригентском палицом“ учитељица другог разреда. На крају приредбе све присутне је поздравила директорка школе Данијела Чоловић. Овај свечани чин у нашој школи посебно су увеличали својим присуством представници општине Вождовац.

Овако охрабрени, али помало узбуђени прваци, први пут су сели у школске клупе и кренули су ка учионицама у један нови животни почетак. Наша школа је уписала 213 ђака првака, који су распоређени у осам одељења.