Уређење школског дворишта

Захвалност родитељима I3

Захвалност родитељима  I3 на срцу које су поклонили да улепшају школско двориште.

Учитељица: Невена Чавић

Дрво III-1

Ученици III-1 су у оквиру предмета Чувари природе засадили дрво јапански јавор. Приликом сађења велику помоћ смо имали од маме Стефана Станковића и маме Петра Ристића.

Учитељица:Бојана Блажевић

МАЈСКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА

*МАЈСКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА*

Данас је жири такмичења слушао ђаке песнике наше школе. Ђаци песници су на најбољи начин представили своје таленте и песник водитељ Огњен Караџић је заједно са осталим члановима жирија, Драганом Васић и Драгишом Јошићем, за општинско такмичење одабрао следеће ђаке песнике:

1. Ивона Илић, 3/2, аутор песме ПОГАЧА РУЖА и
2. Дарио Кордик, 6/1, са песмом ПЕСМА ЗА ТАТИНЕ ОЧИ

Породица као подршка ученицима

Хармонична и стабилна породица најбоља је и највећа подршка деци, како у свакодневним тако и школским ситуацијама.
Подршку и подстицај породицама наших ученика пружили смо кроз предавање које је организовано у нашој школи, дана 10.5.2017. године. Учесници предавања су својим личним и професионалним примерима указали на значај породице, правовремену комуникацију чланова породице прожету емотивним доживљајима, сараднички однос школе и породице.
Захваљујемо се учесницима, ученицима, организаторима и родитељима на времену и позитивној енергији која је оплеменила дружење.

– Дејан Вујовић, свештеник цркве Свети Василије Острошки
– Небојша Савић, брачни и породични саветник