Општинско такмичење из српског језика

Општинско такмичење из српског језика одржано је 20.03.2016. са почетком у 10,00 у Основној школи ,,Јанко Веселиновић“. Нашу школу су на овом такмичењу представљали ученици V, VI и VII разреда.

Марјановић Петар, ученик V/ 1 освојио је друго место са 18 поена а тиме и остварио пласман на Градско такмичење.

Драгоцен нам је показани труд и такмичарски дух осталих ученика: Бокић Јована, ученика V/2 са 13, Бркљач Јоване, VI /2 са 12, Рахпејме Саре, ученице VII /2 са 10, Тегелтије Теодоре, VI/1 са 10, Карајачић Дениса VI /1 са 10 и Радић Михаила, VI/2 са 8 поена.

Свим такмичарима честитамо на оствареним резултатима а Марјановић Петру желимо успешно учешће и резултате на Градском такмичењу.

наставнице Ивона Ђукић и Данка Нововић

КЊИЖEВНА ОЛИМПИЈАДА

Дана 5.03.2016. у 10,00 у Основној школи ,,Доситеј Обрадовић“одржано је Општинско такмичење из књижевности, сада већ препознатљивог назива ,,Књижевна олимпијада“. Ученице наше школе оствариле су запажене резултате: Костић Ана, ученица VII 1, освојила је максималних 20 поена, Рахпејма Сара, представница одељења VII 2 имала је 16 поена.То је било довољно за Градско такмичење планирано за 2.04.2016. Драгоцен нам је и резултат матуранткиње Богатиновић Ане са 14 поена.

Свим такмичарима честитамо на оствареним резултатима и захвањујемо на учешћу у такмичењу!

Наставнице

Нововић Данка и Ђукић Ивона