ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА ДЕЦЕ И МЛАДИХ БЕОГРАДА

41. ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА ДЕЦЕ И МЛАДИХ БЕОГРАДA

У суботу  12. децембра 2015. у Библиотеци града Београда одржано је градско такмичење литерарног стваралаштва деце основних и средњих школа на територији нашег града.

Организатори 41. ПЕСНИЧКИХ СУСРЕТАЊА били су ПРИЈАТЕЉИ ДЕЦЕ БЕОГРАДА у сарадњи са Градском управом и Секретеријатом за спорт и омладину.

Према мишљењу чланови стручног жирија, у чијем саставу су били познати књижевници Оливер Јанковић, Рајко Лукач и Божидар Пешев,

ПРВУ НАГРАДУ у категорији ученика млађег узраста освојила је НИКОЛИНА МИЛОВАНОВИЋ (ученица IV-1) OШ ,, ДАНИЛО КИШ                                                                                                     ЧЕСТИТАМО!!!

20151212_121926

Учитељица: Данијела Маниташевић