ФЕСТИВАЛ НАУКЕ

Храбро смо се завртели око своје осе, промућкали идеје на сасвим нов начин, отворили ум и пожелели добродошлицу деветом Фестивалу науке -“ЧУДА СУ СВУДА”.
Невероватне интерактивне поставке из различитих научних области, одвели су нас на узбудљиво путовање кроз нова сазнања, а многобројни демонстратори су нас провели кроз свет фасцинантних експеримената и све што они умеју, успели су да пренесу и на нас.
Лепо смо се провели и ићи ћемо опет!

IMG_8790IMG_8806

Наставник: Бранислава Врбашки

ЕКО-КВИЗ

Ученици од петог до осмог разреда (Јанко Дубљанин 5-2, Катарина Фришчић 6-1, Никола Лазевски 7-1 и Борис Товиловић 8-1) у петак 4. 12. 2015. године учествовали су у Еко-квизу у организацији ЈКП „Градска чистоћа“.

Циљ Еко-квиза је подизање нивоа свести основаца о значају заштите животне средине и нивоа информисаности о рециклажи и екологији.

Наши ученици пласирали су се у други круг такмичења.

Наставник: Наташа Илић