Школско такмичење рецитатора

У школској библиотеци одржано је у среду 25. 1.2017. Школско такмичење рецитатора.Учесници су били ученици наше школе, по један представник одељења I – VIII разреда.

Богатством писане речи наметнули су жирију тежак задатак па је доделио по два прва места у категорији млађег и старијег узраста.

Прво место и пласман на Општинско такмичење остварила је ученица I 6 Јоцић Марија песмом Дејана Алексића ,,Посвађане ципеле“ (ментор – учитељ Мирјана Шеша)

Прво место школи припало је Субошић Јани, уч.III 1 песмом Бране Црнчевића ,,Љубоморно дугме“(ментор-учитељ Бојана Блажевић)

Друго место освојио је Чоловић Сергеј, ученик I 4 интерпретацијом Женске ругалице аутора Тода Николетића (ментор- учитељ Милица Дувњак)

Треће место припало је Данић Анђели, ученици IV 3 која је говорила песму ,,Баш важно“ Татјане Пуповац (ментор – учитељ Александра Вујатовић)