ШЕТЊОМ ДО ЗНАЊА

Радионице

Удружење за помоћ особама са сметњама у развоју “ЖИВИМО ЗАЈЕДНО” током јуна, јула и августа 2018.године организује бесплатне радионице за ученике Београдских школа. Радионице су део пројекта под називом “ШЕТЊОМ ДО ЗНАЊА” који је подржан од стране Секретаријата за спорт и омладину Града Београда.

Радионице се одржавају уторком, средом и петком од 11:00 до 13:00 у просторијама нашег удружења на Студентском тргу 18.

Ученици ће кроз радионичарски рад бити упознати са знаменитостима Београда, историјским личностима, важним манифестацијама и споменицима културе. Такође ће, после теоријског упознавања са темом, посећивати музеје, споменике, паркове, галерије и остала значајна културно-историјска места нашег града.

Сви садржаји су бесплатни.

План активности                   Шетњом до знања