Традиционално у нашој школи-трибина Брига о породици-друга страна школе

Дана 29.5.2019. у нашој школи организована је трибина-Брига о породици- друга страна школе. Гости трибине били су родитељи наших ученика и представници Општинског савета родитеља. Сви присутни могли су да чују најважније информације о здравом начину исхране, обзиром да је тема била Храна као пријатељ и непријатељ. На ову тему говорили су родитељи наших ученика- маме експерти у области здравог начина живота. Како је саставни део здравог начина живота бављење спортским активностима, након предавања, родитељи, ученици и представници школе, одиграли су неколико утакмица. Најпре су се родитељи такмичили са ученицима млађих разреда у игри Између две ватре, а касније са ученицима старијих разреда у одбојци. Сви учесници су били изузетно задовољни реализованим активностима. Родитељи који су били предавачи Марија Варинац и Соња Стоиљковић.