ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

На Општинском такмичењу из географије, одржаном 11.3.2018. године у ОШ “Филип Филиповић”, ученици наше школе су постигли одличне резултате.

7 разред
Јанко Дубљанин 7/2 – 1. место
Марко Јевтић 7/2 – 3. место

8 разред
Јована Бркљач 8/2 – 3. место

Честитамо ученицима на оствареним резултатима.

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

У суботу, 28.4.2018. године у ОШ “Бора Станковић”, одржано је Окружно такмичење из географије.

Ученик наше школе Јанко Дубљанин (7/2) остварио је изванредан резултат и заузео ПРВО МЕСТО!

Честитамо Јанку и желимо му успех на Републичком такмичењу.

Републичко такмичење из географије

На Природно-математичком факултету у Новом Саду 20.5.2018. године одржано је Републичко такмичење из географије.

Ученик наше школе Јанко Дубљанин освојио је похвалницу.

Честитамо Јанку на оствареним резултатима.