Пети Дан школе

Ове године је наша школа прославила свој први мали јубелеј! Пети Дан школе! Том приликом у школи је уприличена свечана приредба у којој су учешће узели уеченици млађих и старијих разреда. Песмом, игром и стиховима учесници су поздравили присутне, а водитељи су све подсетили да смо од школе са 350 ђака нарасли до школе са преко 1000 ђака и скоро стотину запослених. Такође, нагласили су да смо временом постали препознатљива школа по многобројним успесима из свих области. Гостима се обратила и директорка Данијела Чоловић, која је са нама била и на самом отварању школе, у истом својству. Све је прошло у знаку прве љубави, подсећајући да се у свим школским клупама, па и нашим, скоро сваког дана роди по једна прва љубав.