ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Ана Марија Цера 8-2, 1. место на општинском такмичењу из немачког.

Наставник Николина Рацковић

Општинско такмичење соло певача и малих вокалних састава

Прво место  Јана Живић 7-3 , категорија Савремена соло песма

Пратња: Сава Живковић(гитара), Јана Милошевић(флаута), Николина Коларевић(клавир)

Прво место категорија Терцети   Николина Коларевић 6-4,Милена Тодоровић 6-1, Јана Милошевић 6-2       Пратња Сава Живковић(гитара)

проф. Драгана Фиданов

На општинском нивоу такмичења Књижевна олимпијада 3. место освојили су Никола Сегић 7/3 и Ирина Радосављевић 8/1, чиме су се пласирали на градски ниво такмичења.

Наставник Ана Крунић

На Општинском такмичењу из географије, одржаном 10.3.2019. године у ОШ Филип Филиповић, ученици наше школе су постигли одличне резултате.

7. разред Денис Шаботић 7/3 – 1. место Ана Видовић 7/1 – 2.место Вук Вукадиновић 7/3 – 3. место

8. разред Марко Јевтић 8/2 – 2.место Јанко Дубљанин 8/2 – 3. место Теодора Игњатовић 8/1 – 3. место

Честитамо ученицима на оствареним резултатима. Наставник: Душица Пецељ