Наш понос

У Београду, у спортско-рекреативном центру Милан Гале Мушкатировић одржано је  градско такмичење у пливању на коме су наши ученици учествовали и остварили запажене резултате.

У категорији III-IV  разред слободни(краул)стил, Лука Вујичић ученик IV3  одељења освојио је 2.место.

У категорији VI  разред делфин стил,Вишња Радовановић ученица VI3 одељења освојила је 1.место и пласирала се на државно првенство.

У категорији VIII  разред слободни(краул) стил,Лука Гладовић ученик VIII2 одељења освојио је 2.место.

У категорији VIII  разред делфин стил,Сава Радовановић ученик VIII 3 одељења освојио је 1.место и пласирао се на државно првенство.

Похвале и за остале ученике који су представљали нашу школу:Лазар Мићић V4,Милош Николић V5,Уна Јеленић VI5