Излет други разред

Једнодневни излет другака 2017/18.године на релацији Београд–Пећинци- Обедска бара-Манастир Обед и Музеј Хлеба реализован је у организацији туристичке агенције “LUI TRAVEL”.
Ученици су уживали у садржајном и тематски одрађеном дану у природи. Стигли смо на Обедску бару,након слободних активности деца су била подељена у три групе.Једна група је ишла у обилазак Обедске баре уз инструкције водича.Друга група је гледала едукативан филм посвећен Обедској бари,ужој околини и манастирима у близини Обедске баре.Трећа група је пажљиво пратила водича који је ученицима показивао флору и фауну у Обедској бари.Пут смо наставили ка Музеју Хлеба где нас је срдачно дочекао кустос,домаћин и сликар Јеремија са својом ужом породицом. Ручак у ресторану,посета Манастира Обед.Игре на Обедској бари и повратак у Београд око 20 часова.Деца су понела предивне утиске обогаћене новим информацијама.Са нестрпљењем се радујемо наредном излету!