Завршне приредбе

ТАЛЕНТОВАНИ, ЗАБАВНИ И ШАРМАНТНИ

На крају  школске 2017/18. године ученици 2/1 припремили су завршну приредбу за родитеље, баке и деке.  Своја знања, способност и креативност су на необичан и интересантан начин представили присутној публици. Искористили смо ову прилику да се сјајном глумом, песмом и игром захвалимо свим родитељима на великој подршци и ангажовању у реализацији свих наших активности.

Хвала мојим ђацима на још једној незаборавној години!                           Учитељица Данијела Маниташевић

ПРИРЕДБА 2/2

У четвртак 12.6. 2018.године ученици одељења 2/2 су за своју браћу,сестре,баке,деке и родитеље припремили завршни приредбу.

Ученици су певали ,свирали ,рецитовали , глумели и показали своје таленте кроз научене школске садржаје .

Учитељица Маријана Кљајевић

Приредба 1/7

У одељењу 1/7 за крај школске године одржама је представа “Пипи дуга чарапа”.